Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Skibienko - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin(Skibienko + 10 km)

355 000 zł44,78 m² 7 927,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,78 m2, położone na I piętrze przy ul. Orlej w Koszalinie. Nieruchomość posiada spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Koszalin

Nowobramskie,Koszalin(Skibienko + 10 km)

289 632 zł30,17 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na II piętrze z balkonem, windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - A26 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka Powierzchnia 30,17 m2, balkon 1,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Wenedów

Wenedów,Koszalin(Skibienko + 10 km)

480 700 zł58,40 m² 8 231,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i dużym ogródkiem - ulica połczyńska/wenedów- wydanie maj 2026 W naszej ofercie mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadmorska

Sarbinowo(Skibienko + 21 km)

569 000 zł33,86 m² 16 804,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrium spa sarbinowo | wschodni apartament | widok na morze połączony Z koronami drzew Wypoczynek nad morzem przez cały rok! Twój apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Gąski

Gąski(Skibienko + 24 km)

487 216 zł32,92 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem G103 o pow. 32,95 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Plażowa

Sarbinowo(Skibienko + 21 km)

366 877 zł30,83 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Pionierów

Mielno(Skibienko + 15 km)

1 900 000 zł70,48 m² 26 958 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament 3 pokojowy | zachodnia strona świata | widok na morze Lokal o powierzchni 70,48 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53 m² 7 169 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie bardzo słoneczne sypialnia od wschodu, salon z aneksem kuchennym od zachodu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bukowe,Koszalin(Skibienko + 10 km)

368 000 zł53,10 m² 6 930,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Uwaga! rezerwacja! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,1 m , położone na II piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Skibienko

Skibienko,zachodniopomorskie

249 000 zł78 m² 3 192,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ta nieruchomość kwalifikuje się pod program rządowy - kredyt bez wkładu własnego. Okazja! pilna sprzedaż! Zadzwoń i złóż swoją ofertę! Lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij